|
Interieur:
Het appartement is volledig ingericht in Caribische stijl met kleurrijke meubels en schilderijtjes.
De woning heeft een aparte ingang en u verblijft op de bovenste verdieping met een schitterend uitzicht over de Caribische zee en vissers- zeilbootjes.
De woonkamer is zeer ruim en o.a. voorzien van kabeltelevisie, radio en een DVD speler. De woonkamer heeft 2 comfortabele banken die tevens als slaapbanken kunnen worden gebruikt. De woonkamer heeft 2 grote open-slaande deuren naar een groot overdekt terras met een hangmat en uitzicht over het heuvelachtige natuurlandschap en de Caribische zee.
Er zijn 3 moderne slaapkamers met elk een tweepersoonsbed met airco, bedlinnen en voldoende opbergruimte.
De kleine keuken is voorzien van een koelkast, een wasbak, een 2 pits kookplaat, een oven en het nodige kookgerei en keukenlinnen.
Het appartement heeft een badkamer voorzien van een bad annex douche met warm water, toilet, wastafel, badlinnen en strandhanddoeken.
Verder kunt u gebruik maken van een wasmachine.
Exterieur:
Op het overdekt terras staat een kinderbedje met ventilator en een schoolbankje. Op het terras kunt u aan het einde van de middag genieten van de zonsondergang en ‘s avonds van de prachtige sterrenhemel.
|