|
Interieur:
De woonkamer is o.a. voorzien van een televisie met kabel en een radio met cd speler. De kamer is onderverdeeld in een zit- en eetgedeelte. Het zitgedeelte heeft twee comfortabele banken en geeft toegang tot het terras. De eetkamer heeft een eettafel voor 4 personen.
De keuken is voorzien van een koelkast met vriezer, een 4 pits kookplaat, een combi gril/ magnetron, een oven, een koffiezetapparaat, pannen, servies, bestek en keukenlinnen.
De slaapkamer met airconditioning is in koloniale stijl ingericht. De slaapkamer beschikt een tweepersoons antiek-bed met bedlinnen. Naast de slaapkamer is de badkamer met toilet, douche met warm water , wastafel en badlinnen.
Exterieur:
Op het prive terras/strand staan comfortabele ligbedden, een strandhut, een grote tafel met strandstoelen en een barbecue.
Extra’s:
Het appartement wordt 1 x per week schoongemaakt. Het linnengoed en de badhanddoeken worden door de eigenaar verwisseld. Bij aankomst is de ijskast voorzien van een aantal basis boodschappen. Verder zijn er boeken met informatie over Curacao tot uw beschikking.
- De borg is 100 Euro en dient u bij aankomst aan de eigenaar te voldoen.
- Minimum verblijf van 3 weken
|